paź 29 2003 Wkurwia mnie to.....
Komentarze: 2

Dlaczego większość lasek w mojej okolicy to totalne szmiro-zdziry??Łażą wszędzie te kurwiszony i każdej z osobna wydaje się, że jest najpiękniejsza i wogóle jest THE BEST. Dobrze, że Ja taka nie jestem :P.

Kurwa Monika jaka ty jesteś jebnięta(mam nadzieję, że to przeczytasz szmato). Masz chłopaka a obciągasz innym jak możesz głupia kurwo.TAK suko wiem co się działo na prakcie w Krynicy. A tak wogóle ta jak będziesz się do mnie jeszcze przypierdalać to ci wykurwie z trepa zajebana dziwko.

Dzisiaj jest nudny dzień, nie mam szkoły :D. He he to żart moja szkoła nie jest zbyt wymagająca ale mimo to i tak nie lubie tam przebywać. Kurwa poprostu niedobrze mi jest, gdy znów widze te jebane ryje. A propo nie lubie nikogo z tej szkoły oprócz jednego starego kawalera. A nauczyciele to kurwa też są popierdoleni nie źle .Wydaje mi się, że nauczyciele powinni wszystkich traktować jednocześnie ale niestety tak nie jest.Wkurwia mnie to.

wanksta : :
kaśka
29 października 2003, 15:44
a mi sie ona podoba co same barbi naokoło mnie też takie jebnięte paniusie wkurwiają i bym zajebała!!!!!co może tak nie jest??same sie piżdzią i miżdzią
g
29 października 2003, 15:37
moze nie jestes taka jak te kurwiszony, ale za to milutko wulgarna. brawo

Dodaj nowy komentarz